ZAMKNIJ BOXA Z WYNIKAMI
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: Extraliga Poznań
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: I Liga Poznań Grupa A
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: I Liga Poznań Grupa B
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: Liga Kalisz
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: Liga Gniezno
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: Liga Kleszczewo
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
ZAŁADUJ WIĘCEJ DANYCH





Statystyki



Klasyfikacje

1 Tajfun 3 9 24:6
2 Marbar 2 6 15:6
3 Biuro Podróży Almatur 3 6 14:9
4 FC Bana 2 6 7:3
5 Radaway Sp. zo.o. 3 6 6:4
6 Nieruchomości Regionalne 2 6 5:3
7 Siupakabra Fundacja... 3 3 11:13
8 ZMK Kazimieruk 3 3 9:12
9 40% Sportu 3 3 9:12
10 Prawie Jak Piłkarze 3 0 10:19
11 Team Envitest 2 0 2:11
12 FC Łazarz 3 0 8:22
1 Atomowe Rzodkiewki 3 9 24:9
2 FC Pri 4 9 24:11
3 Drużyna FP 4 7 18:12
4 Drukarnia Classic 3 7 11:6
5 Slums Attack 3 6 15:10
6 Team City 3 4 21:15
7 TBS Squad 4 4 16:17
8 Terlan 0 0 0:0
9 Schlosser Heiztechnik 4 0 7:31
10 FC Broncos 4 0 5:30
1 LAMA 3 9 17:7
2 Pizzeria Toscana Luboń 3 9 11:5
3 PRZ 3 6 14:4
4 Źli i Łysi 3 6 14:10
5 Glaspol Team 3 3 11:11
6 SIVANTOS 2 3 3:6
7 Stara Szkoła 4 3 12:22
8 MB TRADE 1 1 1:1
9 Boże Koksy 3 1 3:11
10 Smarkacze 3 0 0:9
1 Elena Kolagenum 5 15 34:5
2 Meyer Tool 5 12 42:13
3 Cektof 4 12 32:6
4 Kanonierzy 4 12 22:7
5 Efekt Podzborów 5 9 22:16
6 Wild Boyz Kalisz DSM 5 5 15:18
7 AZP Poster 5 4 14:21
8 Team Stawiszyn 3 3 6:14
9 KS Blizanów 5 3 9:31
10 Athletic Górnośląska 4 1 6:31
11 WDK DEVIL 2 0 4:10
12 WKS Węgry FRUKTA 5 0 11:45
1 Studio VIVA Września 4 12 57:4
2 Husaria Auto Format 4 10 28:4
3 Disaster Gniezno 4 9 27:10
4 Sport Pub 3 7 27:5
5 KS Ar-Tor Mnichowo 4 7 12:6
6 FC Bzowa 3 4 10:4
7 Trans-Stach 4 4 16:21
8 MICH-BUD Malczewo Team 3 4 7:13
9 MARBUD 2 3 2:8
10 Centrum Sqlad 4 3 14:23
11 UKS Lider Szczytniki... 4 3 9:51
12 Teccon 0 0 0:0
13 Red Bulls 3 0 3:14
14 Piekary 4 0 4:53
1 FC Zimin 5 15 20:9
2 Crerovia Krerowo 5 13 22:9
3 FC Markowice 4 12 38:6
4 Ogniwo 4 9 28:13
5 Oldboys Pobiedziska 5 8 20:10
6 Sokół Pławce 4 7 20:12
7 Bad Boys Team 5 7 17:16
8 FC Zaparoh 4 6 13:16
9 Hurtum.pl Tulce 5 5 22:17
10 Walka Kostrzyn 4 3 22:21
11 Victoria Gowarzewo 4 3 10:16
12 Szczytniki Gramy Razem 5 1 4:25
13 Potężne Żubry 4 0 9:23
14 KS 2013 Rogalinek 4 0 3:55